סל קניות   | הרשמה   | כניסה
חיותה אפשטיין
תקשור אימון רוחני טיפולים סדנאות הרצאות רפלקסולוגית בכירה מעגלי נשים
פייסבוק
תדרים
מציג 17 עד 30 מתוך 30 נושאים.
« 1 2
 שאלה-ברגע שאני במודעות וההילה שלי מלאה ומוגנת היא תמיד תהייה מוגנת?

תשובה- אמת ויציב את והנך בהבנותייך שלך. אמורה להבין. אור ראשוני נכנס אלייך בתוכך ויצר אצלך את אותם ההבנות של אותה התמלאות באותה אנרגיה אור לבנה. וכאשר אותה אנרגית אור לבנה התמלאה מאותה נשימה זו שלך. יצרה אותה אנרגית אור לבנה. וכאשר את והנך אכן מביאה על חייך שלך את אותו האור את המאור ואת אותה האנרגיה המחודשת. את והנך אכן יוצרת מתוך הנכון ומתוך האמת הפנימית שלך את אותה השמירה וההגנה.

הביני הנכם מדברים על אותה אנרגיה. אנרגיה טמונה אצל כולנו. וכאשר נחוש את אותו החוזק את אותו האור לאותה אנרגיה במודע שלנו תהייה את ההתכווננות לאותה השמירה. האם הבנת?


 שאלה- מה קורה שכועסים או שמתרגזים איך לשמור שהאנרגיה תשאר ולא תפגם?

תשובה- כאשר את והנך כועסת מתוכך מתוך תוכך נוצרת מצב של אותו חושך שנכנס לתוך אור שיצרת בתוכך. וכאשר את והנך לוקחת צבע שחור וצבע לבן ומערבבת את שניהם יחד. את והנך אכן יוצרת ומקבלת את הצבע האפור. אולם את והנך כאשר יוצרת את אותה ההפרדה ואומרת אוקי. הבנתי לאותו כעס שיצרתי בתוכי באותו הרגע שהסתיים הכעס. החזירי לעצמך את אנרגית האור הלבנה כדי שלאותו שחור לא יצור בתוכך את הצבע האפור


 שאלה- וזה כולל פחדים או כל אנרגיה שלא מוצאת חן בעיני?

תשובה-כל אנרגיה הינה למעשה מקורה באנרגית חושך. וכאשר הנך יוצרת עם אותה אנרגית חושך הבנות מרובות והבנות מתוך רום מחשבה ואת והנך יוצרת בהבנותייך שלך את אותו התהליך את אותו התכלית ואת אותה ההבנה האחרת של כוח עליון. את תביעי לחייך שלך ממרום נשמתך וממרום הבנותייך את השינוי המסיבי שאת אמורה לעשות וליצור לחייך שלך.

חייך שלך שמלווים במעטה חושך. אין עלייך ליצור עבורם את אותה המשכיות של אותו חושך.

עלייך לתת לאותו חושך את אותו הסיום. וכאשר את והנך חשה שהנך נמצאת באותה נקודת חושך אפלה את אמורה באותו רגע לבטל את אותה נקודת חושך.

לנשום את אותם שלוש נשימות לחוש כיצד את והנך ממלאה את אותה הילה באנרגית אור לבנה ואת והנך אכן יוצרת בתוכך את אותו ערבוב נוסף של אנרגית אור. וכאשר לאותו מעט של חושך עם אותו מרובה של אור. נוצר מצב של אפרפר לבנבן אולם לאותו לבן יש את החוזק ולאותו חושך יש את הנמיכות קומה.


 שאלה-האם ככל שאני ינקה את האפרפר ישאר יותר לבן?

תשובה-אכן כן אולם אנא ממך הביני שלאותו חושך תמיד קיים בעולמכם ומלחמת האור בחושך הינה כאשר אתם יוצרים מתוך תוככם את אותה המלחמה התמידית של אותו אור וחושך. ואותו אור וחושך כאשר נוצר בתוככם אתם והנך יוצרים בו ועמו את אותה ההתעלות ההתעלותית מתוך כוח ומתוך כוח עליון.


 שאלה- הייתה לי תקופה שפחדתי משדים ורוחות זה חלק מהפחד של החושך להתגבר. אבל לא היו לי את הכלים הייתה לי תקופה שהייתי כמו מת מהלך מפחד מהחושך. בעזרת השם יצאתי מזה. האם התהליך שאני מתחברת לאור יגרום לי לא ליפול יותר לחושך?

תשובה- הביני כאשר הנך מדברת על להתחבר על אותם מחוזות חושך. מחוזות קיימים בעולמכם שלכם. מחוזות חושך אינם מביאים את אותו עצמכם לידי תהליך של צמיחה. מחוזות של חושך יוצרים בחייכם שלכם את אותה הבנה של אותו חושך. חושך אמיתי, ערפל, מסך. וכאשר אתם והנכם בהחלטתכם שלכם יוצרים את אותו החיזוק. חיזוק נוצר כאשר אתם בידיכם שלכם לוקחים את אותו מסך. מושכים אותו אט אט אט אט. כפי שאתם מגלגלים תריס. וכך הוא והינו אכן יוצר את ההתפתחות והגדילה בעולמכם שלכם.

הבינו לצאת מאותם מחוזות של חושך הינם בידיים שלכם. כפי שאת מגדירה את אותם שדים את אותם רוחות ואותם אלו אכן באים ממחוזות החושך כדי להפחיד. אולם רק אם את תצרי את אותו החוזק בלבבך. ותביני שאותו חוזק בלבבך אמור להיות מאותו עוז. מאותה התגברות, מאותה התמודדות, חיזוק הפנים, חיזוק המואר חיזוק אותו נשמה זו שלך. ורק כאשר את תביני שאת מחזקת את אותו הפנים את והנך יוצרת בהבנותייך שלך את אותה המלחמה האמיתית על אותו חושך באור.

הווה אומר כשהאור נכנס לאותו החושך הוא מאיר את פנים האדם למען התעלות מחודשת. האם הבנת?


 שאלה-הבנתי אבל אנו לפי היהדות מבינים שיש חושך ואור. שניהם יצירות של בורא עולם. מדוע הם באו? מדוע אנשים נופלים לחושך ולא יכולים לקום משם כי אין אף אחד שיכול להרים אותם משם?

תשובה- הביני כאשר אותו עולם נוצר. ואם הנך נזכרת באותו ספר בראשית זה שלכם. עלייך ההבנות להבין שאותו עולם נוצר מאותו תוהו ובואו וחושך על פני תהום. וכאשר הנך מבינה שאותו תוהו ובואו החל בחייו את אותו הייקום. ואותו חושך על פני תהום היה הראשון למעשה להביא את הקיום על אותו קיום. וכאשר את והנך אם תסתכלי באותם מחוזות ספר בראשית תביני, שהמאורות השמש והירח נבראו לאחר מכן כדי להאיר את האור הנכון על פני היקום.

כאשר הננו מדברים על אותו חושך על פני תהום הנו כאשר החושך נוצר קודם. ולכן בחייכם שלכם הנכם אמורים להבין שאותו חושך הינו למעשה קיום ראשוני של אותם מחוזות הבריאה והאדם. ולכן כאשר אדם נוצר הוא יציר עולמות קיומיים. הוא למעשה אמור להביא מתוך החושך את האור כפי שאותו יקום יצר גם בקיומו שלו.


 שאלה-אז מדוע אנו פוחדים מהחושך? פחדתי מהחושך וחשבתי שהוא יגבור עלי וירסק אותי לרסיסים ולא אוכל לקום אף פעם. מדוע יש את הפחד החזק שהוא חזק ממני.

תשובה- כאשר את נתת לאותו חושך את הקיום אצלך בחייך ובנשמתך. ויצאת מאותו קו אמצע של אותו כתר תפארת, יסוד ומלכות. אותו אור יוצא עבורך מאותם שמיים ומאיר אותך כפנס. וכאשר את והנך סגרת את הפנס באותו עץ ספירות זה שלך את למעשה נתת לחושך את הקיום.

את בידייך שלך בהבנותייך הנמוכות יצרת את אותה סגירת החושך.

הביני כדי לא להכנס לאותם מחוזות של חושך עלייך לעשות. כדי לא להכנס לאותם מחוזות של חושך עלייך ליצור. להיות בתעסוקה תמידית רוב זמן חייך. וכאשר אותם אלו יוצרים את אותו העיסוק הפנימי לאותו חושך אין את אותה הכניסה.

כאשר את מתנתקת מאותם הבנות של נוחות חיי יום יום. ובאותה עשיה פתאום נוצר אותו הנתק. לאותו חושך יש אכן את הכניסה. מכיוון שבמוחך לא יצרת הבנה חליפית. האם הבנת?


 שאלה- אז איך אוכל ברגע הכניסה לחושך להמיר במקום לאור?

תשובה- שאלה יפה שאלת. כאשר את והנך מבקשת להמיר את אותו האור באותו המקום. את צריכה להכנס לאותה סיטואציה ברגע אמת ובזמן אמת ולומר לאותה סיטואציה, לאותה הבנה זו אינני מכניסה את החושך.

כאשר את נכנסת לסיטואציה מסויימת את צריכה לעצור רגע ולחשוב כיצד את יוצרת מהלימון את הלימונדה. כיצד ליצור את אותה הבנה של ראיה חליפית באותה עשיה זו שלך. כאשר את נכנסת לתוך סיטואציה מסויימת ואינך במוחך שלך חושבת על יציאה מאותו המצב. את למעשה נשאבת לחושך כמו במערבולת. אולם כאשר את נמצאת באותה תחילה של אותה המערבולת יש לך הזדמנות לקפוץ ממנה אל אותה גדת הנהר. האם הבנת?


 שאלה- האם יש מצב שלא אוכל להתגבר אף פעם על החושך. זאת אומרת ליפול ולא לקום?

תשובה- הביני מלחמת האור בחושך הינה מלחמה. ואת והנך אמורה להלחם כל ימי חייך באותם הבנות גבוהות אלו. הביני מלחמת האור בחושך הינה כאשר את והנך יוצרת. ומתוך יצירות הנך יוצרת קיום.

הביני עלייך להיות עסוקה. להרים עצמך בלימודייך. להרים עצמך בשמיעת התדרים. להרים עצמך בהתעלות. במחשבות חיוביות בהבנות גבוהות וביצירה חדשה. הביני מדרכך הנך צומחת, מדרכך הנך עולה מעשיותייך הנך מביאה על חייך שלך את הכוח הנכון מתוך הבנות גבוהות ומכובדות ומתוך דרך שמיים. האם הבנת?


 שאלה- מה תפקידה של העין השלישית מה אני אמורה ללמוד ממנה שאני רואה סמלים דרכה בצבעים שונים?

תשובה-תפקידה של העין השלישית הינה לחבר אותך לחבר אתכם לאותם אינטואיציות גבוהות. לראות למרחוק לראות את אותה ההבנה הרחוקה שאתם כבני אדם כבני אנוש אינכם יכולים ליצור בה את המהות הבסיסית.

אותה עין שלישית ניתנה לכם לא כעין שלישית בפועל. אלה כעין שלישית על חושית ועם אותו על חושי אתם והנכם יוצרים את החיבור עם אותה ההבנה. אותה עין שלישית אינה רואה בפיזי. אולם הינה מרגישה את ההבנה. הינה מרגישה את הפיזי. היא למעשה אותו קשר של אותה רמת נשמה שמחברת אתכם באותה הראיה הפנימית עם אותו הסולר פלקסוס. אותו סולר פלקסוס שלכם אינו רואה. אולם אותו אחד אכן מרגיש. ואותה אחת יוצרת את הקשר הנכון ומביאה את אותה האינטואיצה לאותה רמה גבוהה שאותו סולר פלקסוס מבקש ליישם. האם הבנת?


 אומרים שהעין היא לא עין פיזית ולא רואים דרכה היא מעבירה תדרים.
אבל אני כן רואה באופן קבוע צבעים וטבעת אור זה תהליך שאני רואה אותו ולא יודעת מהו אומר?

תשובה

-אנא ממך הביני נשמתך הינה רוחנית ברמה גבוהה עד מאוד. והנך יוצרת את אותה ההבנה של אותה הראיה החיצונית גם כן. לא כל אחד ניחן באותה ראיה כמוך. והנך אמורה להגיד לאותה מתנה זו מאותה בריאה את התודה.


ראה מידע נוסף     
 שאלה-מה באמת תוקע אותי ומפריע לי להתקדם מבחינת אמונות?

תשובה- אנא ממך הביני אותו חוסר אמונה זה שאת נושאת בחובך על אותו חוסר הצלחה מאותם ימים ימימה. הינו אותו אחד שיוצר בך את התקיעות. הביני כל מצב ומצב שיצרת בו. את לא ידעת להלחם עד הסוף. את והנך הרמת ידיים והחלטת שאותו דבר הנו מקולקל עבורך. וכאשר יצרת לך את אותו הקלקול בידייך שלך. את יצרת בחייך שלך את אותו חוסר אמונה גם כן. האם הבנת?


 שאלה- מה אני צריכה לעשות. אני לא מצליחה לסיים דברים בגלל שזה אינו ניתן לתיקון?

תשובה-אכן כן. כאשר את והנך חווית בראשונה הבנה הבנתית של חוסר קלקול ואת אותה ההבנה שהנך פוחדת להמשיך קדימה. ויצרת בחייך שלך את העצלות מלהלחם. וליצור מצב שאת אמורה להתחיל ולסיים דברים.


ראה מידע נוסף     
 שאלה- איך אני משתחררת מהעומס שכל הזמן מוטל עלי?
אני מוצאת עצמי בסחרור של מטלות ביתיים ילדים וגם התעסקות עם ניירת עם העסק. אני חשה שיש לי אבן על הלב ולא מצליחה לשחרר?
 
 
 

ראה מידע נוסף     

  
 |  ראשי |  מי אני  |  הרשמה לסדנאות  |  תשלום לסדנאות והרצאות  |  חנות מוצרים  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  סדנת יוגה צחוק  |  סדנת שפע החיים  |  סדנת תהליכי חיים  |  ספר החיים בעידן החדש  | 
חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות
אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל