סל קניות   | הרשמה   | כניסה
חיותה אפשטיין
תקשור אימון רוחני טיפולים סדנאות הרצאות רפלקסולוגית בכירה מעגלי נשים
פייסבוק
תקשורים
מציג 1 עד 16 מתוך 46 נושאים.
1 2 3 »
 בחירות
בחירות בחירות כמו שאתם בוחרים את דרככם, כך דרככם תהייה בחיים, וככל שאותה דרך תהייה מתוך המשמעות של תהליכי צמיחה אותם חיים יהיו מתוך תהליכי צמיחה. כאשר אתם מבינים שיש בתוככם משמעות של עצירה אותם נסיבות יבוטאו בהמשך ויחוו תהליכי דרך שונים. לעיתים יהיו מלווים בקושי ולעיתים יהיו מלווים מתוך המשמעות של תובנה. חיים של אור והצלחה מחכים למי שמבקש לעשות שינוי, ולמי שמבקש להוביל את דרכו עם משמעויות רחבות טווח של חיבור. מהמקום הזה של החיבור אדם יחוש הצלחה בחייו. מהמקום הזה של החיבור, הבנות ומשמעות יחוו דרך חדשה שתביע פליאה תהליכית אפילו בפני אותו אדם עצמו.

שפע מגיע לחייכם רק כאשר אתם עושים ופועלים עבורו. שפע מגיע לבני אדם רק כאשר הנכם ממשים את אותו צו נשמתכם שאומר: עשיה עבור עצמכם, עשיה עבור הבריאה ועשיה עבור אנשים שיש בהם את אותו מערך אנרגטי שמבקש להיות בהודיה.

כאשר אתם עושים עבור בני אדם שיש בהם עצירה אנרגטית, הנכם עוצרים את אותה אנרגיה זו שלכם גם כן. לכן חיו מתוך תהליך של מובנות הכלתית, מובנות התפתחותית, ומתוך ידע פנימי זה שיקום ויצור תהליכי פיתוח אישי. תחושו שיש בכם עוצמה והעצמה שנכנסת ומייצרת בתוככם הבנה של עליית תדר.

חושו כיצד הנכם מייצרים את דרככם מעלה, ומתחברים לדרך שלא חשבתם בקירבה כלל. תובנות שההבנה מחברת את דרכה, ומייחדת דרך זו עם תקווה לחיים. אדם שאין בו תקווה - אין בו עשיה לעצמו. אדם שאין בו תקווה - אין בו התפתחות לדרך חייו. ברגע שהאדם מחבר ומייצר תהליכים אלו בתוכו, הינו פוגש את משמעות החיים שמחברת אותו ישירות לאושר, ולאותה תחושת האושר.
הנכם כבני אדם פועלים ללא הרף. הנכם פועלים מתוך תהליכי צמיחה אור ומשמעות, כי הסיבה שהגעתם לעולם היא למצוא את שביל האושר, שהינו המכנה המשותף של כל התהליכים שהנכם עושים.

ולאותו האושר יש רגע מושלם שמפיץ בתוככם תהליכי חיבור והבנות. התחושה היא שהכל זורם בחיים, והכל פועל על מי מנוחות - זהו האושר. זוהי התחושה שעליכם לשאוף אליה. מתוך הבנות אלו של חיבורי על תחושו כיצד אתם עושים ופועלים לאותה המטרה.

אנו מאחלים לכם בהצלחה

באהבה
חיותה

 סיום שנה והתחלה של שנה חדשה
שנת 2016 הייתה שנה של סגירת מעגלים והתחלות חדשות. הנכם התחלתם לצור את אותו חילוף של עידן עוד 2012, ומאותה שנה נשמתכם מאיצה בשנות הזמן שלכם לתהליכים של שינוי.

כאשר אתם בתהליך הזמן הנכם אמורים לייצר משמעות כבירה של עשיה מתוך ההתפתחות הרגשית. הנכם רואים ומבינים שנשמות חדשות מגיעות לעולם, ויש גם נשמות שאינן בתהליך ההתפתחות הרוחנית שלהם שמסיימות את עולמם. אולם אל דאגה אותו תהליך הינו תהליך שנובע מתוך חתימה נשמתית, כי אותם אין בהם את אותה הזיקה לתהליך ההתפתחות שמתחיל בעוצמתו מהשנה החדשה.

אתם הגעתם לעולם לצור הבנה של התפתחות, לצור הבנה של חיבור, לצור הבנה של: להאדיר את האני הפנימי שלכם, ולצור את אותם גחמות של חיבור לרצונות הנשמה שלכם. אותה הבנה נעשית מתוך הקשבה לעצמכם, דרך פיתוח אישי, והתפתחותכם בשבירת חומות הגנה ופריצת גבולות חדשים. בתהליך זה הנכם יוצרים את דרך השינוי. אולם הפחד מכנן בכם ויוצר מתוככם את אותם התהליכים שבו הנכם חשים את העצירה שאינה מניבה בכם מאומה. בדרככם שלכם הנכם אמורים להתחבר ליסוד האויר היסוד של התובנות שיש בו את משב הרוח של הפיתוח האישי שמעצים את האומץ להתמודד עם כל שלב ושלב בחיים שלכם.
ראה מידע נוסף     
 אני מרגישה לאחרונה שינויי תדר האם זה נכון?
אני מרגישה לאחרונה שינויי תדר האם זה נכון? אני מרגישה לאחרונה שינויי תדר האם זה נכון?
אנו אומרים כי אמת ויציב באותם תחושות אלו שלך. כאשר את מייצרת את אותם החושים הפנימיים שלך שמיישירים מבטך לאותו עולם, יצרת לך מתוך יצירות משמעותיות את אותה דרך שמחברת בינך לבין אותו עולם גבוה יותר. אותם תדרים שיש בהם את אותם הרטטים מתחברים אלייך, ואל אותה ההילה האנרגטית שלך, שמהמקום הזה מבינה את אותו צורך השינוי באנרגיה.

ראה מידע נוסף     
 24.11.16 טיפול לאנרגיית האדמה
24.11.16 טיפול לאנרגיית האדמה 24.11.16 טיפול לאנרגיית האדמה
אנא מכם ראו כל אחד ואחד מכם כיצד קרן אור לבנה מתחברת אליו. נשמו 3 נשימות ותכילו את כל האנרגיה שתהייה בתוככם מכף ורגל ועד ראש. חושו את אותה אנרגיה מתחברת לקודקוד שלכם. אותה אנרגיה יוצאת מתוך העין השלישית, והופכת לקרן אור כחולה. מתוך הסולר פלקסוס-מקלעת שמש – נדלק פנס בצבע צהוב, וגם משם יוצאת קרן לייזר-אור צהובה. לנשום 3 נשימות להכיל את האנרגיה בתוככם.

חושו כיצד האנרגיה של העין השלישית הכחולה, והאנרגיה הצהובה ממקלעת השמש מתאחדות, ויוצרות חיבור משמעותי וחוזרות חזרה, לאנרגיה הבריאה. כאשר כל אחד ואחד מתוכו שולח את האנרגיה. אותו תהליך הופך לעוצמתי. אותם שמיים משנים את האנרגיה שלהם ויוצרים תהליך של חידוש האנרגיה. חידוש תהליכים. חידוש משמעויות, ביטול הכעוס. וביטול החושך.

ראה מידע נוסף     
 מה תהיה מערכת היחסים בין טרמפ ומדינת ישראל?
מה תהיה מערכת היחסים בין טרמפ ומדינת ישראל? מה תהיה מערכת היחסים בין טרמפ ומדינת ישראל?
אנו אומרים כי אותו שלטון נבחר יצור את אותה היד הקשה לאותם אלו שמבקשים להורות על ביטול מדינת ישראל.
אותם אלו שסובבים אתכם (מדינות ערב) יש בהם את אותו הכאוס הנשמתי שאינו מבין כלל תהליכי התפתחות, אלא תהליכי חושך בלבד.
אתם מדינת ישראל האור שמאיר את אותם סובבים אתכם, ואלו (מדינות ערב) אינם יודעים כלל כיצד דבר זה קורה. כיצד עומדת מדינה שיש בה את אותה התקומה הקיומית, התזזיתית וההתפתחותית, ואלו נשארים במקום. ומהמקום הזה של האשמה ושל אותו הקושי אותם אלו מבקשים להורות על ביטול מדינת ישראל שיש בה את קיומה כעם סגולה.

ראה מידע נוסף     
 האהבה שלך לא תלויה בדבר. האהבה שלך תלויה בך ברגשות שלך ובאיך שאת/ה מייצג/ת את עולמך הפנימי הרגשי וההתפתחותי.
האהבה שלך לא תלויה בדבר. האהבה שלך תלויה בך ברגשות שלך ובאיך שאת/ה מייצג/ת את עולמך הפנימי הרגשי וההתפתחותי. האהבה שלך לא תלויה בדבר. האהבה שלך תלויה בך ברגשות שלך ובאיך שאת/ה מייצג/ת את עולמך הפנימי הרגשי וההתפתחותי.
האהבה שלך שיש בה עולם ומלואו ממלאת את גופך, ומביעה בו משמעות של יצירה, של הבנה, ושל קיום בסיסי מתוך עולם חדש שמנקז בתוכו ידע רחב, הבנות וחוויות שיוצרות בך עומק מתוך אור גדול שמעשירות את עולמך.

האהבה שלך לא קשורה לאף אחד ולאף אדם. היא נרקמת מתוך הפנימיות העמוקה שלך בינך לבין עצמך. כמו חוטי שני, קשר אחר קשר נמדדים באותם המרכיבים שיש בהם אור, הבנה, קיום, ותובנות. אלו הם משמעויות של חיים שמבטאים ומפתחים את עולמך הפנימי ואת הרבדים שיש בדרכך לצור.

ראה מידע נוסף     
 כיצד החושך משרת את האדם? למה אנשים בוחרים להישאר בחושך?
אותם אנשים שבוחרים להישאר בחושך, מקורם בעולמות של חושך. אנשים מכירים את החושך היטב, מכיוון שהחושך הוא מקור החיים שלהם.

אדם שנמצא בחושך, אינו יודע שאם יעבור לארץ זרה, יהיה לו טוב. הדבר מבחינתו בגדר תעלומה, ולעבור לבריאה של אור זאת ארץ זרה, והיא בגדר תעלומה.
אדם שבוחר לעבור לארץ זרה, מודע לזה שהוא צריך להתחיל לבנות את עצמו מחדש, לשנות את עצמו, לשפר את עצמו, לשנות את הסביבה שלו, ולהתאמץ בדרך. לא תמיד אדם מוכן להשקיע אנרגיה כדי ליצור את אותו השינוי.
ברוב הפעמים האדם אומר: אני מכיר את מה שיש לי ואת החיים שלי, מדוע אני צריך ליצור זעזועים? אדם שנמצא בחושך, אינו יודע שהוא נמצא בחושך, מכיוון שגם אדם שחי את חייו מתוך האור ואדם שחי את חייו מתוך החושך, מבחינה חיצונית אותם אלו זהים.
אותם אלו גרים בבתים, וגם אנשי האור גרים בבתים, אותם אלו נוסעים במכוניות, ואותם אלו של אור נוסעים במכוניות, לאותם אלו יש משפחה, וגם לאותם אלו יש משפחה, אותם אלו יוצאים לחופש, והשניים גם יוצאים לחופש, החיצוניות היא דומה. אולם הפנימיות היא המשמעותית.
אדם שיש בו פנימיות של חושך, גם אם יהיה לו בית ומשפחה ורכוש, לא יהיה מרוצה.
 
אולם אדם שחי במודעות של אור, ידע להעריך כל דבר, ידע להפנים כל דבר, ידע להבין שדברים לא מגיעים בשל מה בכך, ידע להבין שדברים המגיעים לחייו שלו, מגיעים מתוך הזכייה, מתוך השפע שהיקום מקרין.
אדם שחי מתוך מודעות של אור מבין שהוא זכה שיהיו לו חיים כאלה. כאשר הוא מוקיר תודה לתהליכי חייו הוא מגדיל את השפע שלו, מכיוון שבדרכו זו הוא מודה לבריאה על כל הצעדים שקורים בחייו.
אדם שחי בחושך, אינו רואה את חצי הכוס המלאה, הוא רואה רק את חצי הכוס הריקה, ובוכה על "הדשא של השכן" שיש לו הכול.

 ברכה לשנה החדשה 2016
ברכה לשנה החדשה 2016 ברכה לשנה החדשה 2016 אני אל אלינוס אל חי וקיים ויוצר בך ובכל מי שמבקש לקבל את אותם דרכי השינויים שאמורים להיות באותה שנה חדשה. הנני יוצר בכם את התודעה ומכוון אתכם לתהליכי שינוי שמגיעה מתוך רובד המציאות החדש.

פתח חדש של עוצמה נכנס בכל אחד שמבקש להיות בדרך השינוי. דרך חדשה מביטה בכל אחד שמבקש להיות כחלק מהשינוי, וגם אני נמצא עמכם בדרך השינוי. הנני מביט בכל אחד ואחד מכם ויוצר עמכם את דרך השינוי. ברוכים אתם כל נשמה ונשמה בדרך חייכם, שיוצרים מתוככם את אותו המוטיב המרכזי שאני מדבר עליו מזה זמן רב. אותו מוטיב מרכזי הינו אתם, והחיבור שלכם לביתכם, החיבור שלכם לגופכם, והחיבור שלכם עם הנשמה שלכם. כל עוד שלא תדעו לעשות תהליך זה, יהיו חסרים לכם פאזלים בחיים שלכם שלא יתנו לכם שלמות. כל עוד שלא תבינו כיצד תהליך נוצר תחושו מעט קושי לבטא בדרך חייכם אושר מוחלט.
ראה מידע נוסף     
 מסר מתוקשר מתוך "ספר החיים" מאת אלינוס
מסר מתוקשר מתוך "ספר החיים" מאת אלינוס מסר מתוקשר מתוך "ספר החיים" מאת אלינוס הנכם אמורים להבין עד כמה התפתחות רוחנית הנה חשובה ונכונה בחייכם כבני אדם.
הנכם אמורים להבין שדרך ההתפתחות שלכם מתחילה מתוך עידן חדש ומכלה עצמה מתוך עידן אדמה.
אותו עידן אדמה יוצר בחייכם משמעות של קושי, חסימות, חוסר הבנות וחוסר תובנות, של תהליכים חסרי הבנה ומשמעות. פניכם מועדות לעבר העידן החדש שיש בו משמעות של תהליכי שינוי, משמעות של צמיחה, של הבנות גבוהות ושל חיבור להתפתחות הרוחנית.

ראה מידע נוסף     
 13.10.15 תקשור חדש - מדוע נוצרה לאחרונה אלימות כה קשה בין הערבים והיהודים?
13.10.15 תקשור חדש - מדוע נוצרה לאחרונה אלימות כה קשה בין הערבים והיהודים? 13.10.15 תקשור חדש - מדוע נוצרה לאחרונה אלימות כה קשה בין הערבים והיהודים? אנו אומרים כי אותו מצב זה הינו תוצר של אותו תהליך של עידן חדש שבו אותם מצבי כאוס יוצרים תזוזה.
 
אותם אלו ערבים מוסלמים שיש בהם את אותה התקיעות המחשבתית וחוסר רצון להתקדם, מייצרים עבור כל העולם את המסר שמביע משמעות של פחד. אותו פחד יוצר בהם את אותם המצבים של חיבורים לדרך חדשה שאותם הם מסרבים לקבל.
 
אותו חינוך קלוקל של חוסר כבוד מביע משמעות של תהליך. חוסר כבוד לאב ואם וחוסר כבוד לזולת, וכאשר קיים חוסר כבוד שכזה נוצר תהליך של בלבול שאינו מצדיק מאומה את אותם התהליכים הללו.
ראה מידע נוסף     
 חנוכה - חג האור - דצמבר 2014
נר ראשון של חנוכה וכל ימי החנוכה מהווים עבורכם את ההזדמנות אל דרך האור.
האור ניתן לאלו שמבקשים לצור עמו חיבור. מי שמבקש לפקוח את עיניו ולהתחבר אל האור, אמור להבין שהוא מתחבר לצירי אנרגיה חדשים, ומחזק את צירי האנרגיה הקיימים בחייו. תפקידם של צירי האנרגיה לחזק את האדם, ואת הקשר שלו עם הבריאה.
נצלו את הרגע שכל העולם היהודי מדליק את האור, והתחברו לאותם צירי אנרגיה מתוך צורך שטמון בתוככם שהמשמעות שלו אומרת: צמיחה מופלאה.

ראה מידע נוסף     
 דיברנו על חשיבות הקבוצה בלמידה רוחנית.

כעת שהסתיים הידע המתוקשר מה עלינו לעשות? האם להגשים את עצמנו לבד מבחינה אישית או להמשיך בקבוצות אחרות?אין אנו יכולים לומר לכם מה טוב יותר או פחות. הבחירה היא שלכם בלבד.

אדם צריך להבין שהוא צריך ללכת אחרי הרטט שיוצרת הנשמה שלו. הנשמה של האדם  מושכת אותו ויוצרת עמו מהות. היא יודעת מה הכי טוב עבורו, ולכן על האדם  להקשיב לרטט הפנימי כי יש בנשמה הכוח להוביל את האדם, לחבר אותו לתהליכי  צמיחה ולהביע בחייו משמעויות והבנות של אור.

האדם לבד יתקשה לצמוח מבחינה רוחנית כי אין בו תמיד הכוח והסבלנות ולעתים גם  נמאס לו לעשות זאת לבדו. האדם צומח מקבוצה, מתובנות שנובעות מתוך התפתחות  רוחנית ותדרים. אלו מאירים את משמעות חייו ומושכים את נשמתו מעלה. תפקיד  הקבוצה לתמוך באדם וליצור בו כר צמיחה מתאים להתפתחות שלו. כאשר קבוצה  נפתחת וקבוצה נסגרת, תהליכים אלה הם לצורך הכלה בלבד. האדם צריך את הזמן  לעצמו כדי להכיל וליצור מצבים של תובנות כדי שאלו יחלחלו לחייו כמו גשם  ביום בהיר.

אדם חייב להאדיר את עצמו ואת נשמתו מכיוון שדרך הלמידה הוא מאדיר אחרים, כאשר הוא מלמד את הידע ומעביר אותו הלאה. ידע זה כוח, ואדם שמתחבר לידע מתחבר לכוח ואדיר את עצמו מבחינה חיובית.

לקבוצה יש יתרון מכיוון שהידע יוצר מצב של השוואת תדר ויוצר אצל האדם תהליך של  קבלה לעצמו. האדם מקדיש את זמנו לקבוצה ולהתפתחות האישית שלו ובעצם מגיע  לקבל.

אולם ידע כתוב גם בספרים שיוצרים השוואת תדרים. דרך הקריאה האדם יכול להתפתח לבדו בקצב שלו אם התהליך מתאים לו.

הננו חוזרים שנית: הבחירה היא אצל האדם עצמו בלבד. הוא זה שבוחר את קצב ההתפתחות שלו לפי הרטט שהוא חש בפנים.


 4.8.14 משמעות החיים - מציאות חדשה מתוך הביחד
4.8.14 משמעות החיים -  מציאות חדשה מתוך הביחד 4.8.14 משמעות החיים -  מציאות חדשה מתוך הביחד

האם יש קשר לסמיכות התאריכים בין מלחמת צוק איתן לבין 9 באב. תקשור ליצירת מציאות חדשה מתוך הביחד. להבין מה תפקידה של המלחמה בעידן החדש, ומה תפקידם של הנשמות שחרפו נפשם למען המדינה. מה חשיבות חורבן בית המקדש בימים הללו עם הכניסה לעידן החדש, ומה תפקידנו כעם יהודי.


ראה מידע נוסף     
 איפה נמצא הרגש הגבוה וכיצד ניתן להתחבר אליו?
איפה נמצא הרגש הגבוה וכיצד ניתן להתחבר אליו? איפה נמצא הרגש הגבוה וכיצד ניתן להתחבר אליו?

שאלה מתוך ספר החיים – חיבור לקלות ולעידן החדש

הרגש הגבוה, נמצא במרחבי האין סוף הגבוהים, אלו הם הרבדים הגבוהים של הבריאה שאין בהם תיקונים אלא תחושה של הטהרות וטוהר. כאשר אתם מתחברים לרגש הגבוה מתוך ניקיון הגוף הרגשי. הנכם עושים זאת דרך הקשבה פנימית. הינכם למעשה חשים מעין דאייה והנאה מאותה זרימת רוח, ומאותם ההבנות שמגיעות מיסוד אוויר גבוה. אותו חיבור של הבנה מחבר את האדם למקום שבו שוכן האושר.


ראה מידע נוסף     
 22.7.14 תקשור למען יצירת אחדות משותפת – מתוך משמעות החיים
22.7.14 תקשור למען יצירת אחדות משותפת – מתוך משמעות החיים 22.7.14 תקשור למען יצירת אחדות משותפת – מתוך משמעות החיים

הרעיון המרכזי של התקשור הוא יצירת אחדות משותפת של כל אנשי האור.

הנכם מתבקשים לשלוח כל שעה עגולה בכל שעות היום, צירי אור אנרגטיים שיעברו מקודקוד הראש, לעבר העין השלישית, שיצאו כמו עמודי אור אנרגטיים. מקדו אותם ושלחו לכל חייל ואזרח ישראלי.

מטרתם לעבות את כל צירי האנרגיה של החיילים והאזרחים בדרום שיעטפו את גופם - למען שמירה והגנה, אלו יוצרים יחד רשת שמירה, והגנה בדמות דגל ישראל מוזהב מעל ראשי החיילים.


ראה מידע נוסף     
 16.7.14 עם ישראל חי וקיים מתוך משמעות החיים
16.7.14 עם ישראל חי וקיים מתוך משמעות החיים 16.7.14 עם ישראל חי וקיים מתוך משמעות החיים
הסבר מתוך תקשור חדש ומעודד

אתם אמורים לדעת שאתם מחוברים לדרך מוארת שמייחדת אתכם מתוך אור גדול, ומתוך עוצמה, ולכן אל תתנו לפחד כלל מהות בתוככם. אתם מוגנים מתוך חומת הגנה שמייחדת אתכם מעל כולם.

ברגע שהבנתכם, התחלתם את התהליך של התגברות על הפחד.
נכון אותו פחד כעת קיים בתוככם ומועצם אפילו יותר. הננו מבינים. אולם כתיקונים של חיים הנכם מייחדים מתוככם את אותה ההתגברות שמייחדת אתכם מתוך שנים רבות של חיבור לאור ולעוצמה מתוך צמיחה.

ראה מידע נוסף     

  
 |  ראשי |  מי אני  |  הרשמה לסדנאות  |  תשלום לסדנאות והרצאות  |  חנות מוצרים  |  צור קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
 |  סדנת יוגה צחוק  |  סדנת שפע החיים  |  סדנת תהליכי חיים  |  ספר החיים בעידן החדש  | 
חיותה אפשטיין-מורה רוחנית- www.hayutaep.com © כל הזכויות שמורות
אימון רוחני, טיפולים בתקשור, וסדנאות להתפתחות רוחנית כתובת: נורדאו 30, פתח תקוה טלפון:052-2802867
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל